Počasie Newhall Cross Roads, Munster dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Newhall Cross Roads, Munster na 10 dní.
Piatok 22. máj
17 / 13°C
| 1.8 mm | 25 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 05:28
západ slnka 21:38
PO HODINÁCH
západ slnka 21:38
|
|
Predpoveď počasia Newhall Cross Roads, Munster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,4 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 75% | 82% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,5 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 98% | 18% | 72% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 17 °C 17 °C |
0,8 mm | 7.0 m/s25 km/h južný |
1015 hPa | 81 % | 13 °C | 99 % | 0% | 64% | 28% | 97% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,1 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 32% | 9% | 100% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 92 % | 9 °C | 88 % | 0% | 88% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,6 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 88 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,1 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 66 % | 10 °C | 97 % | 0% | 64% | 0% | 93% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1023 hPa | 69 % | 10 °C | 99 % | 0% | 95% | 28% | 91% | |
Newhall Cross Roads, Munster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,7986; -9,0139
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Newhall Cross Roads, Munster, Írsko. Predpoveď počasia Newhall Cross Roads, Munster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Newhall Cross Roads, Munster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Newhall Cross Roads, Munster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:28 | 21:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 16:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:41 | 22:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:37 | 23:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:29 | 23.05.2026 02:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |