Počasie Newtown, Munster pozajtra
Predpoveď počasia Newtown, Munster 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie zamračené, večer jasno. Najvyššia teplota 13 °C. V noci najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Newtown, Munster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 95 % | 7 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 91 % | 6 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1027 hPa | 87 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 72 % | 8 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 72 % | 6 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 85 % | 6 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 84 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 67 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 65 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Newtown, Munster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,0683; -7,6433
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Newtown, Munster, Írsko. Predpoveď počasia Newtown, Munster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Newtown, Munster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Newtown, Munster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 14:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 21:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:39 | 22:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:39 | 23:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:18 | 28.04.2026 04:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |