Počasie Oghill Bridge dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Oghill Bridge na 10 dní.
Piatok 1. máj
15 / 12°C
| 0.1 mm | 18 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 20:56
PO HODINÁCH
západ slnka 20:56
|
|
Predpoveď počasia Oghill Bridge, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 70 % | 6 °C | 100 % | 0% | 96% | 45% | 99% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1017 hPa | 82 % | 8 °C | 100 % | 0% | 97% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 69 % | 9 °C | 100 % | 0% | 38% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 73 % | 10 °C | 82 % | 0% | 66% | 0% | 46% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 93 % | 0% | 80% | 0% | 77% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,4 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1017 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 13 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 9 °C | 99 % | 0% | 92% | 21% | 87% | |
| 19:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,8 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 10 °C | 85 % | 0% | 25% | 83% | 0% | |
Oghill Bridge, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,1217; -7,0089
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oghill Bridge, Írsko. Predpoveď počasia Oghill Bridge.
Oghill Bridge - počasie v okolí - väčšie mestá
Oghill Bridge - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oghill Bridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oghill Bridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 20:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 15:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 21:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:21 | 22:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:12 | 23:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:04 | 01.05.2026 05:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |