Počasie Oughterard, Leinster vikend
Predpoveď počasia pre mesto Oughterard, Leinster na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
14 / 10°C
| 0.4 mm | 15 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Oughterard, Leinster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1018 hPa | 92 % | 10 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 72 % | 8 °C | 100 % | 0% | 78% | 75% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 73 % | 9 °C | 61 % | 0% | 11% | 51% | 26% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 93 % | 8 °C | 31 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,8 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 93 % | 8 °C | 96 % | 0% | 96% | 9% | 4% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,1 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1020 hPa | 72 % | 8 °C | 86 % | 0% | 60% | 44% | 45% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 76 % | 7 °C | 92 % | 0% | 38% | 88% | 1% | |
Oughterard, Leinster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,2775; -6,5639
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 318
Nadmorská výška: 132 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oughterard, Leinster, Írsko. Predpoveď počasia Oughterard, Leinster.
Oughterard, Leinster - počasie v okolí - väčšie mestá
Oughterard, Leinster - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oughterard, Leinster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oughterard, Leinster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 15:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 21:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:18 | 22:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:09 | 23:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:03 | 01.05.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |