Počasie Gilles Plains týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Gilles Plains na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 31. máj
15 / 11°C
| 1.7 mm | 9 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 03:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 07:13
západ slnka 17:12
PO HODINÁCH
západ slnka 17:12
Interaktívna mapa počasia Južná Austrália
GPS: -34,8500; 138,6500
nadmorská výška: 95 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gilles Plains, Južná Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
20:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 10 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1012 hPa | 89 % | 9 °C | 25 % | 0% | 11% | 18% | 0% | |
| 09:30
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1014 hPa | 74 % | 9 °C | 3 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
| 15:30
08:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 67 % | 8 °C | 25 % | 0% | 25% | 9% | 0% | |
| 21:30
14:00
| dažďové prehánky | 11 °C 10 °C |
1,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 8 °C | 31 % | 0% | 31% | 1% | 0% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
20:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
3,3 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 8 °C | 95 % | 0% | 3% | 94% | 16% | |
| 09:30
02:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
5,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 78 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 98% | 70% | |
| 15:30
08:00
| dážď | 18 °C 17 °C |
4,8 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverozápadný |
998 hPa | 63 % | 10 °C | 91 % | 0% | 13% | 86% | 30% | |
| 21:30
14:00
| silné dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
15,5 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
999 hPa | 96 % | 12 °C | 41 % | 0% | 13% | 37% | 5% | |
Gilles Plains, Južná Austrália - informácie
Štát: Južná AustráliaGPS súradnice: -34,8500; 138,6500
Časová zóna: Australia / Adelaide
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7:30 hod.
Počet obyvateľov: 3 564
Nadmorská výška: 95 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gilles Plains, Južná Austrália. Predpoveď počasia Gilles Plains.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gilles Plains dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gilles Plains
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:13 | 17:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 09:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:44 | 17:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:14 | 18:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:43 | 18:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 16:04 | 31.05.2026 07:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |