Počasie Cup and Saucer vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cup and Saucer na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
23 / 8°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 05:00 | |
| 22 °C | 20 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 17:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 23:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 20:19
PO HODINÁCH
západ slnka 20:19
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 38,3069; -122,2655
nadmorská výška: 123 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cup and Saucer, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 76 % | 3 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 32 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 27 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 77 % | 5 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 4 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 47 % | 5 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 41 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 77 % | 4 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
Cup and Saucer, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,3069; -122,2655
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cup and Saucer, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Cup and Saucer.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cup and Saucer dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cup and Saucer
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 14:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 20:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 21:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:04 | 23.05.2026 01:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |