Počasie Dix Canyon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dix Canyon na 10 dní.
Piatok 22. máj
23 / 16°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 05:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 11:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 23:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 19:54
PO HODINÁCH
západ slnka 19:54
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 34,0820; -118,5965
nadmorská výška: 218 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Dix Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 94 % | 14 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 18 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 82 % | 18 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 93 % | 15 °C | 65 % | 0% | 65% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 14 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 80 % | 18 °C | 47 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 16 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 82 % | 13 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
Dix Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 34,0820; -118,5965
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dix Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Dix Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dix Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dix Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:55 | 23.05.2026 01:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |