Počasie Dunns Peak týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Dunns Peak na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
25 / 9°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 9 °C | 9 °C | 05:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 11:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 17:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 23:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 38,3966; -122,0125
nadmorská výška: 230 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dunns Peak, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 59 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 49 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 77 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 55 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 51 % | 16 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 80 % | 12 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
Dunns Peak, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,3966; -122,0125
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dunns Peak, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Dunns Peak.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dunns Peak dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dunns Peak
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 21:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 21:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:23 | 29.04.2026 04:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |