Počasie Easter Hill Village vikend
Predpoveď počasia pre mesto Easter Hill Village na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
14 / 11°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 05:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 11:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 23:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 20:00
PO HODINÁCH
západ slnka 20:00
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9235; -122,3444
nadmorská výška: 12 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Easter Hill Village, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 9 °C | 67 % | 0% | 67% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 72 % | 8 °C | 58 % | 0% | 58% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 75 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 9 °C | 79 % | 0% | 79% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 9 °C | 100 % | 0% | 93% | 0% | 100% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 72 % | 9 °C | 100 % | 0% | 57% | 0% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 73 % | 9 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 9 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
Easter Hill Village, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9235; -122,3444
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 12 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Easter Hill Village, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Easter Hill Village.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Easter Hill Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Easter Hill Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:06 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 21:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:27 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |