Počasie Frankish Canyon týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Frankish Canyon na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
23 / 12°C
| 0.0 mm | 3 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 05:00 | |
| 21 °C | 19 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 17:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 23:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:33
PO HODINÁCH
západ slnka 19:33
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 34,1611; -117,6601
nadmorská výška: 724 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Frankish Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 32 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 30 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 63 % | 8 °C | 21 % | 0% | 0% | 1% | 19% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 9 °C | 79 % | 0% | 0% | 5% | 78% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 50 % | 7 °C | 93 % | 0% | 0% | 54% | 88% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 45 % | 9 °C | 50 % | 0% | 3% | 50% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 73 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Frankish Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 34,1611; -117,6601
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 724 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- San Bernardino County, San Bernardino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Frankish Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Frankish Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Frankish Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Frankish Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 21:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:02 | 29.04.2026 04:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |