Počasie Goethals Canyon pozajtra
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9214; -121,8953
nadmorská výška: 236 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Goethals Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 94 % | 8 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 1% | 1% | 100% | |
| 04:00
13:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 4% | 18% | 100% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 8 °C | 96 % | 0% | 5% | 57% | 96% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 4% | 84% | 100% | |
| 07:00
16:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 27% | 86% | 100% | |
| 08:00
17:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 88 % | 9 °C | 72 % | 0% | 22% | 20% | 65% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 79 % | 10 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 72 % | 10 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 59 % | 9 °C | 40 % | 0% | 40% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1018 hPa | 57 % | 10 °C | 30 % | 0% | 12% | 28% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 92 % | 9 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 96 % | 8 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1018 hPa | 62 % | 11 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1015 hPa | 49 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Goethals Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9214; -121,8953
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 236 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Goethals Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Goethals Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Goethals Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Goethals Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:20 | 28.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |