Počasie Golden Hills vikend
Predpoveď počasia pre mesto Golden Hills na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň jasno. Nedeľa cez deň jasno.
Piatok 29. máj
16 / 6°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 35,1425; -118,4904
nadmorská výška: 1198 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Golden Hills, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 91 % | 5 °C | 63 % | 8% | 59% | 8% | 0% | |
| 01:00
10:00
| hmla | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1015 hPa | 94 % | 5 °C | 89 % | 34% | 88% | 3% | 1% | |
| 02:00
11:00
| hmla | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 93 % | 5 °C | 86 % | 32% | 86% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| hmla | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1015 hPa | 94 % | 5 °C | 93 % | 60% | 93% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| hmla | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1015 hPa | 94 % | 5 °C | 98 % | 64% | 98% | 0% | 3% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1015 hPa | 93 % | 5 °C | 94 % | 57% | 94% | 0% | 1% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1016 hPa | 66 % | 5 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severozápadný |
1014 hPa | 51 % | 5 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severozápadný |
1015 hPa | 67 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1015 hPa | 77 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1015 hPa | 39 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severozápadný |
1013 hPa | 38 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1016 hPa | 55 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Golden Hills, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 35,1425; -118,4904
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 8 656
Nadmorská výška: 1198 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Kern County, Bakersfield
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Golden Hills, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Golden Hills.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Golden Hills dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Golden Hills
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 20:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 20:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:37 | 21:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 21:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:59 | 29.05.2026 04:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |