Počasie Government Trail Canyon dnes
| 24 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 21 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 17 °C | 22:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
Predpoveď počasia Government Trail Canyon 17. máj 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie sa spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci najnižšia teplota 17 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 38,3555; -122,1105
nadmorská výška: 132 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Government Trail Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severozápadný |
1011 hPa | 34 % | 4 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 29 % | 1 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 26 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 27 % | 0 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 27 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 28 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 29 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 29 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| oblačno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 27 % | 0 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
| 09:00
18:00
| oblačno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 9.6 m/s35 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 25 % | 0 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 10:00
19:00
| polojasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 9.8 m/s35 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 22 % | -1 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 10.4 m/s37 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 19 % | -1 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 24 °C 20 °C |
0,0 mm | 10.8 m/s39 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 18 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 24 °C 19 °C |
0,0 mm | 10.8 m/s39 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 13 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 25 °C 20 °C |
0,0 mm | 11.3 m/s41 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 14 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 25 °C 20 °C |
0,0 mm | 11.6 m/s42 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 14 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 26 °C 21 °C |
0,0 mm | 11.1 m/s40 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 12 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 26 °C 21 °C |
0,0 mm | 10.5 m/s38 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 11 % | -6 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 18:00
03:00
| polojasno | 26 °C 21 °C |
0,0 mm | 10.3 m/s37 km/h severný |
1007 hPa | 10 % | -7 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 25 °C 20 °C |
0,0 mm | 10.3 m/s37 km/h severný |
1007 hPa | 9 % | -10 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 24 °C 19 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h severný |
1008 hPa | 9 % | -10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 22 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severný |
1010 hPa | 10 % | -10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 22 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severný |
1011 hPa | 10 % | -10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severný |
1011 hPa | 11 % | -10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 21 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severný |
1011 hPa | 11 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 20 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severný |
1011 hPa | 12 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 15 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 21 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 23 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 23 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 17 °C 13 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 23 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 22 % | -3 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 20 % | -3 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 09:00
18:00
| polojasno | 22 °C 17 °C |
0,0 mm | 10.1 m/s36 km/h severný |
1013 hPa | 16 % | -4 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 24 °C 20 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h severný |
1013 hPa | 14 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severný |
1013 hPa | 12 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 27 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severný |
1013 hPa | 11 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severný |
1013 hPa | 10 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1012 hPa | 9 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1012 hPa | 8 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1011 hPa | 7 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1010 hPa | 7 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1010 hPa | 6 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1010 hPa | 8 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 11 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 10 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 11 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 20 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Government Trail Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,3555; -122,1105
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Government Trail Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Government Trail Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Government Trail Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Government Trail Canyon
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Government Trail Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 20:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 21:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:12 | 17.05.2026 22:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |