Počasie Hacienda Heights dnes
| 16 °C | 14 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 21:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:32
PO HODINÁCH
západ slnka 19:32
Predpoveď počasia Hacienda Heights 26. apríl 2026
Cez deň od rána slabé dažďové prehánky, dopoludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 33,9931; -117,9687
nadmorská výška: 138 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hacienda Heights, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 9 °C | 95 % | 0% | 60% | 93% | 0% | |
| 01:00
10:00
| silné dažďové prehánky |
13 °C 12 °C |
1,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 80 % | 10 °C | 64 % | 0% | 49% | 50% | 0% | |
| 02:00
11:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 56% | 0% | |
| 03:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 86 % | 10 °C | 30 % | 0% | 11% | 24% | 0% | |
| 04:00
13:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 96% | 91% | 0% | |
| 05:00
14:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 10 °C | 99 % | 0% | 84% | 98% | 0% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 10 °C | 93 % | 0% | 49% | 89% | 0% | |
| 07:00
16:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 10 °C | 25 % | 0% | 18% | 17% | 0% | |
| 08:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 79 % | 10 °C | 20 % | 0% | 19% | 10% | 0% | |
| 09:00
18:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 8 °C | 27 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 55 % | 7 °C | 38 % | 0% | 37% | 3% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 48 % | 7 °C | 51 % | 0% | 50% | 4% | 0% | |
| 12:00
21:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 49 % | 7 °C | 33 % | 0% | 18% | 25% | 0% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 48 % | 7 °C | 43 % | 0% | 21% | 39% | 0% | |
| 14:00
23:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 8 °C | 27 % | 0% | 13% | 18% | 0% | |
| 15:00
00:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 50 % | 8 °C | 32 % | 0% | 20% | 17% | 0% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 51 % | 8 °C | 57 % | 0% | 57% | 12% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 55 % | 8 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 57 % | 8 °C | 43 % | 0% | 42% | 3% | 0% | |
| 19:00
04:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 61 % | 8 °C | 50 % | 0% | 48% | 10% | 0% | |
| 20:00
05:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 67 % | 9 °C | 43 % | 0% | 43% | 1% | 0% | |
| 21:00
06:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 70 % | 9 °C | 33 % | 0% | 32% | 8% | 0% | |
| 22:00
07:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 71 % | 9 °C | 64 % | 0% | 63% | 26% | 0% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1015 hPa | 72 % | 9 °C | 90 % | 0% | 89% | 39% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 74 % | 9 °C | 44 % | 0% | 40% | 21% | 0% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 77 % | 10 °C | 46 % | 0% | 31% | 25% | 0% | |
| 02:00
11:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 10 °C | 30 % | 0% | 15% | 21% | 0% | |
| 03:00
12:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 81 % | 10 °C | 32 % | 0% | 10% | 25% | 0% | |
| 04:00
13:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1015 hPa | 82 % | 9 °C | 25 % | 0% | 3% | 23% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 9 °C | 10 % | 0% | 1% | 9% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 9 °C | 12 % | 0% | 5% | 8% | 0% | |
| 07:00
16:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 84 % | 9 °C | 21 % | 0% | 13% | 9% | 0% | |
| 08:00
17:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 9 °C | 16 % | 0% | 6% | 10% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 63 % | 8 °C | 5 % | 0% | 3% | 2% | 0% | |
| 10:00
19:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 52 % | 7 °C | 26 % | 0% | 25% | 2% | 0% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 44 % | 6 °C | 87 % | 0% | 87% | 66% | 0% | |
| 12:00
21:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 44 % | 6 °C | 71 % | 0% | 62% | 60% | 0% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 46 % | 7 °C | 44 % | 0% | 44% | 30% | 0% | |
| 14:00
23:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 45 % | 6 °C | 70 % | 0% | 70% | 25% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 43 % | 6 °C | 10 % | 0% | 7% | 7% | 0% | |
| 16:00
01:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 41 % | 5 °C | 22 % | 0% | 21% | 14% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 44 % | 5 °C | 21 % | 0% | 20% | 11% | 0% | |
| 18:00
03:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 49 % | 6 °C | 24 % | 0% | 23% | 1% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 55 % | 7 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 59 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1017 hPa | 65 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 68 % | 8 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 70 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Hacienda Heights, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 33,9931; -117,9687
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 54 038
Nadmorská výška: 138 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Los Angeles County, Los Angeles
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hacienda Heights, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Hacienda Heights.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hacienda Heights dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Hacienda Heights
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Hacienda Heights
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 21:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:01 | 26.04.2026 03:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |