Počasie Japanese Point dnes
Predpoveď počasia Japanese Point 26. apríl 2026
Cez deň od rána dážď, dopoludnie spočiatku dážď, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 9 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Japanese Point, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,2 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 89 % | 8 °C | 99 % | 0% | 99% | 27% | 0% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 66 % | 8 °C | 21 % | 0% | 3% | 3% | 16% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západný |
1012 hPa | 49 % | 5 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 7 °C | 31 % | 0% | 0% | 31% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 7 °C | 94 % | 0% | 0% | 94% | 0% | |
| 11:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
15 °C 14 °C |
0,7 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1018 hPa | 60 % | 7 °C | 32 % | 0% | 28% | 10% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1016 hPa | 55 % | 7 °C | 12 % | 0% | 3% | 11% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 87 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Japanese Point, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,2144; -122,0344
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Japanese Point, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Japanese Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Japanese Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Japanese Point
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Japanese Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 21:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:12 | 26.04.2026 03:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |