Počasie Jersey Island dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jersey Island na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 11°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 05:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 23:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 38,0363; -121,6858
nadmorská výška: -7 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Jersey Island, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 10 °C | 61 % | 0% | 61% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 58 % | 11 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 47 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 9 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 9 °C | 98 % | 0% | 79% | 0% | 93% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 59 % | 9 °C | 100 % | 0% | 15% | 0% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 50 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 79 % | 7 °C | 41 % | 0% | 1% | 0% | 40% | |
Jersey Island, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,0363; -121,6858
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: -7 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jersey Island, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Jersey Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jersey Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jersey Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 13:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 21:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 21:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:25 | 01.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |