Počasie Larkspur dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Larkspur na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 11°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 05:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 11:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 23:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 20:01
PO HODINÁCH
západ slnka 20:01
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9341; -122,5353
nadmorská výška: 14 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Larkspur, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 9 °C | 67 % | 0% | 67% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 72 % | 8 °C | 58 % | 0% | 58% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 75 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 9 °C | 79 % | 0% | 79% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 9 °C | 100 % | 0% | 93% | 0% | 100% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 72 % | 9 °C | 100 % | 0% | 57% | 0% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 73 % | 9 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 9 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
Larkspur, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9341; -122,5353
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 12 417
Nadmorská výška: 14 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Marin County, San Rafael
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Larkspur, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Larkspur.
Larkspur - počasie v okolí - väčšie mestá
Larkspur - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Larkspur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Larkspur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 20:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 21:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:28 | 01.05.2026 05:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |