Počasie Las Lomas, California dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Las Lomas, California na 10 dní.
Piatok 1. máj
24 / 11°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 05:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 11:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 23:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:36
PO HODINÁCH
západ slnka 19:36
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 34,1436; -117,9467
nadmorská výška: 185 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Las Lomas, California, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 8 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1010 hPa | 43 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 80 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1014 hPa | 90 % | 11 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 52 % | 12 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 36 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1014 hPa | 81 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Las Lomas, California, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 34,1436; -117,9467
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Lomas, California, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Las Lomas, California.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Lomas, California dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Lomas, California
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 21:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:02 | 01.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |