Počasie Markley Canyon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Markley Canyon na 10 dní.
Utorok 28. apríl
21 / 9°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9883; -121,8530
nadmorská výška: 55 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Markley Canyon, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 98 % | 8 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 69 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1018 hPa | 49 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 81 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 67 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1014 hPa | 49 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 77 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Markley Canyon, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9883; -121,8530
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 55 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Markley Canyon, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Markley Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Markley Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Markley Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 20:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:20 | 28.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |