Počasie Marsh Creek 1007-002 Dam dnes
Predpoveď počasia Marsh Creek 1007-002 Dam 27. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci najnižšia teplota 12 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,8899; -121,7244
nadmorská výška: 51 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Marsh Creek 1007-002 Dam, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 57 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 27 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 24 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 62 % | 7 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 75 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1011 hPa | 26 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 22 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 72 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Marsh Creek 1007-002 Dam, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,8899; -121,7244
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 51 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Marsh Creek 1007-002 Dam, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Marsh Creek 1007-002 Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Marsh Creek 1007-002 Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Marsh Creek 1007-002 Dam
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Marsh Creek 1007-002 Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 20:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 14:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:40 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:17 | 27.05.2026 03:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |