Počasie Martell dnes
Predpoveď počasia Martell 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie spočiatku zamračené, neskoršie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 4 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 38,3669; -120,7961
nadmorská výška: 454 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Martell, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 84 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 16% | 19% | |
| 11:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 12 °C |
0,9 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 68 % | 7 °C | 68 % | 0% | 68% | 7% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 48 % | 4 °C | 60 % | 0% | 40% | 57% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 6 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 2 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1016 hPa | 74 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 58 % | 8 °C | 81 % | 0% | 1% | 0% | 81% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 7 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Martell, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,3669; -120,7961
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 282
Nadmorská výška: 454 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Amador County, Jackson
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Martell, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Martell.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Martell dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Martell
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Martell
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:00 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:07 | 26.04.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |