Počasie Mitchell Rock dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mitchell Rock na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
16 / 10°C
| 0.8 mm | 21 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 12:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 19:54
PO HODINÁCH
západ slnka 19:54
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9122; -121,9408
nadmorská výška: 428 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Mitchell Rock, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 92 % | 9 °C | 96 % | 0% | 43% | 2% | 95% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 9 °C | 75 % | 0% | 32% | 1% | 63% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 8 °C | 40 % | 0% | 28% | 3% | 14% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 8 °C | 68 % | 0% | 61% | 8% | 7% | |
| 04:00
13:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 8 °C | 91 % | 0% | 89% | 16% | 0% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 91 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 0% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 89 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 89 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,5 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 9 °C | 97 % | 0% | 97% | 3% | 0% | |
| 09:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 11 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1011 hPa | 85 % | 9 °C | 75 % | 0% | 75% | 10% | 0% | |
| 10:00
19:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 76 % | 8 °C | 92 % | 0% | 92% | 6% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 66 % | 7 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 59 % | 7 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 53 % | 6 °C | 36 % | 0% | 33% | 4% | 0% | |
| 14:00
23:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 50 % | 6 °C | 25 % | 0% | 22% | 3% | 0% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 49 % | 5 °C | 40 % | 0% | 40% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 49 % | 5 °C | 63 % | 0% | 63% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 54 % | 5 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 60 % | 6 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 67 % | 6 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 72 % | 6 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 78 % | 7 °C | 4 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 84 % | 7 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 7 °C | 10 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 7 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 7 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 7 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 6 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 6 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 6 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 6 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 93 % | 7 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 85 % | 8 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1017 hPa | 77 % | 7 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1017 hPa | 69 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 66 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1017 hPa | 61 % | 7 °C | 96 % | 0% | 96% | 2% | 0% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1017 hPa | 59 % | 7 °C | 68 % | 0% | 66% | 24% | 0% | |
| 14:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 15 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 58 % | 8 °C | 82 % | 0% | 79% | 42% | 0% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 65 % | 9 °C | 60 % | 0% | 37% | 39% | 0% | |
| 16:00
01:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 68 % | 9 °C | 71 % | 0% | 64% | 21% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 67 % | 9 °C | 56 % | 0% | 54% | 10% | 0% | |
| 18:00
03:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 67 % | 8 °C | 13 % | 0% | 7% | 9% | 0% | |
| 19:00
04:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 70 % | 8 °C | 21 % | 0% | 7% | 19% | 0% | |
| 20:00
05:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 78 % | 8 °C | 18 % | 0% | 9% | 11% | 0% | |
| 21:00
06:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 86 % | 8 °C | 15 % | 0% | 9% | 9% | 0% | |
| 22:00
07:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 88 % | 8 °C | 68 % | 0% | 0% | 7% | 65% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 90 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 4% | 98% | |
Mitchell Rock, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9122; -121,9408
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 428 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mitchell Rock, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Mitchell Rock.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mitchell Rock dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mitchell Rock
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 21:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:12 | 26.04.2026 03:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |