Počasie Mitchell Rock týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Mitchell Rock na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
23 / 9°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 9 °C | 9 °C | 05:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 23:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 19:57
PO HODINÁCH
západ slnka 19:57
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9122; -121,9408
nadmorská výška: 428 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mitchell Rock, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 96 % | 8 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1018 hPa | 62 % | 11 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1015 hPa | 49 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 9 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 55 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 54 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 86 % | 10 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
Mitchell Rock, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9122; -121,9408
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 428 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mitchell Rock, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Mitchell Rock.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mitchell Rock dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mitchell Rock
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 19:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 20:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:22 | 29.04.2026 04:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |