Počasie Montebello dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Montebello na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 13°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 05:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 23:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:36
PO HODINÁCH
západ slnka 19:36
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 34,0095; -118,1054
nadmorská výška: 66 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Montebello, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 10 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 55 % | 10 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 46 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 76 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 12 °C | 42 % | 0% | 32% | 0% | 13% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 57 % | 12 °C | 16 % | 0% | 6% | 0% | 10% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 46 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1014 hPa | 73 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Montebello, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 34,0095; -118,1054
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 63 921
Nadmorská výška: 66 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Los Angeles County, Los Angeles
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Montebello, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Montebello.
Montebello - počasie v okolí - väčšie mestá
Montebello - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Montebello dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Montebello
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 20:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 21:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:02 | 01.05.2026 05:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |