Počasie Mountain House dnes
Predpoveď počasia Mountain House 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, dopoludnie spočiatku polojasno, neskoršie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 9 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,7833; -121,5427
nadmorská výška: 15 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mountain House, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 92 % | 6 °C | 21 % | 0% | 21% | 2% | 0% | |
| 11:00
20:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
1,2 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 60 % | 7 °C | 97 % | 0% | 64% | 96% | 0% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 8 °C | 89 % | 0% | 24% | 86% | 0% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1015 hPa | 83 % | 8 °C | 84 % | 0% | 19% | 83% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1015 hPa | 91 % | 8 °C | 96 % | 0% | 29% | 64% | 89% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1015 hPa | 57 % | 7 °C | 100 % | 0% | 53% | 11% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 48 % | 5 °C | 100 % | 0% | 7% | 95% | 100% | |
| 23:00
08:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
3,1 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 75 % | 7 °C | 100 % | 0% | 14% | 100% | 100% | |
Mountain House, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,7833; -121,5427
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 9 675
Nadmorská výška: 15 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- San Joaquin County, Stockton, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mountain House, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Mountain House.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mountain House dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Mountain House
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Mountain House
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 19:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 13:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 20:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 21:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:11 | 26.04.2026 03:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |