Počasie Muscoy dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Muscoy na 10 dní.
Pondelok 18. máj
28 / 16°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 28 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 19:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 21:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 23:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 19:46
PO HODINÁCH
západ slnka 19:46
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 34,1542; -117,3442
nadmorská výška: 422 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Muscoy, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 17:00
02:00
| jasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1008 hPa | 7 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 17 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 39 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 52 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 58 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 63 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 66 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 52 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 45 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 41 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 38 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
16:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 33 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
17:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 25 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 20 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 12 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 7 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 6 % | -10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 6 % | -11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 5 % | -11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 5 % | -11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 5 % | -11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 14 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 15 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 17 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 19 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 23 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 26 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 28 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Muscoy, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 34,1542; -117,3442
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 10 644
Nadmorská výška: 422 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- San Bernardino County, San Bernardino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Muscoy, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Muscoy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Muscoy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Muscoy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 14:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 20:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 20:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 21:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:07 | 18.05.2026 22:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |