Počasie Newlove pozajtra
Predpoveď počasia Newlove 28. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie sa spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 22 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 9 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,9938; -121,7627
nadmorská výška: 19 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Newlove, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 87 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 89 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 93 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 8 °C | 94 % | 0% | 0% | 1% | 94% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 7% | 96% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
| 07:00
16:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 94 % | 8 °C | 100 % | 4% | 7% | 35% | 100% | |
| 08:00
17:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 83 % | 9 °C | 75 % | 0% | 0% | 2% | 75% | |
| 09:00
18:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1020 hPa | 76 % | 9 °C | 22 % | 0% | 1% | 5% | 21% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1020 hPa | 69 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1020 hPa | 62 % | 10 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1017 hPa | 43 % | 8 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 87 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 95 % | 8 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1018 hPa | 58 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1014 hPa | 33 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Newlove, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,9938; -121,7627
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 19 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Contra Costa County, Martinez, California
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Newlove, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Newlove.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Newlove dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Newlove
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 20:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:20 | 28.04.2026 04:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |