Počasie North Hollywood dnes
| 20 °C | 20 °C | 19:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 23:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 19:49
PO HODINÁCH
západ slnka 19:49
Predpoveď počasia North Hollywood 16. máj 2026
Cez deň najvyššia teplota 21 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 16 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 34,1722; -118,3790
nadmorská výška: 199 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia North Hollywood, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 18:00
03:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 57 % | 12 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1008 hPa | 60 % | 11 °C | 8 % | 0% | 3% | 0% | 4% | |
| 20:00
05:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 66 % | 11 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 72 % | 12 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 12 °C | 57 % | 0% | 22% | 0% | 44% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 12 °C | 51 % | 0% | 26% | 0% | 35% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 12 °C | 37 % | 0% | 26% | 0% | 14% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 12 °C | 21 % | 0% | 12% | 0% | 10% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 12 °C | 57 % | 0% | 48% | 0% | 18% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 11 °C | 43 % | 0% | 35% | 0% | 10% | |
| 04:00
13:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1009 hPa | 87 % | 11 °C | 37 % | 0% | 18% | 0% | 21% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1009 hPa | 89 % | 11 °C | 78 % | 0% | 35% | 0% | 62% | |
| 06:00
15:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1009 hPa | 88 % | 11 °C | 84 % | 0% | 61% | 0% | 60% | |
| 07:00
16:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 11 °C | 84 % | 0% | 67% | 0% | 53% | |
| 08:00
17:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 77 % | 11 °C | 73 % | 0% | 73% | 0% | 0% | |
| 09:00
18:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 69 % | 11 °C | 87 % | 0% | 87% | 0% | 0% | |
| 10:00
19:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 58 % | 10 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 50 % | 9 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 44 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 42 % | 10 °C | 37 % | 0% | 3% | 0% | 34% | |
| 14:00
23:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 42 % | 10 °C | 57 % | 0% | 36% | 0% | 31% | |
| 15:00
00:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 45 % | 11 °C | 23 % | 0% | 14% | 0% | 10% | |
| 16:00
01:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 49 % | 11 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 51 % | 11 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 56 % | 11 °C | 25 % | 0% | 18% | 0% | 7% | |
| 19:00
04:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 62 % | 11 °C | 51 % | 0% | 18% | 0% | 40% | |
| 20:00
05:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 68 % | 11 °C | 78 % | 0% | 34% | 0% | 67% | |
| 21:00
06:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 71 % | 12 °C | 82 % | 0% | 50% | 0% | 64% | |
| 22:00
07:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 11 °C | 78 % | 0% | 51% | 0% | 56% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 76 % | 11 °C | 64 % | 0% | 35% | 0% | 45% | |
North Hollywood, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 34,1722; -118,3790
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 77 848
Nadmorská výška: 199 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Los Angeles County, Los Angeles
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie North Hollywood, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia North Hollywood.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre North Hollywood dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre North Hollywood
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie North Hollywood
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 20:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 20:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 21:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:20 | 16.05.2026 20:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |