Počasie North Long Beach pozajtra
Predpoveď počasia North Long Beach 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 22 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 13 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 33,8600; -118,1856
nadmorská výška: 17 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia North Long Beach, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 9 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1016 hPa | 42 % | 7 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1014 hPa | 43 % | 8 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1015 hPa | 91 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| slabý dážď | 18 °C 18 °C |
0,9 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 62 % | 10 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 58 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 81 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
North Long Beach, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 33,8600; -118,1856
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie North Long Beach, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia North Long Beach.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre North Long Beach dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie North Long Beach
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 20:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 21:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:05 | 28.04.2026 04:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |