Počasie Novato zajtra
Predpoveď počasia Novato 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 17 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 9 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Novato, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 9 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 69 % | 11 °C | 88 % | 0% | 88% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1014 hPa | 70 % | 11 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 10 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 98 % | 9 °C | 99 % | 0% | 97% | 0% | 60% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 69 % | 10 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1014 hPa | 72 % | 11 °C | 83 % | 0% | 0% | 3% | 83% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Novato, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,1074; -122,5697
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 55 530
Nadmorská výška: 6 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Marin County, San Rafael
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Novato, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Novato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Novato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Novato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 13:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 20:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:20 | 27.04.2026 04:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |