Počasie Rafael Village vikend
Predpoveď počasia pre mesto Rafael Village na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň jasno. Nedeľa cez deň od rána polojasno, dopoludnie sa spočiatku polojasno, neskoršie jasno.
Piatok 29. máj
18 / 10°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 38,0688; -122,5497
nadmorská výška: 19 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rafael Village, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 10 °C | 51 % | 6% | 13% | 39% | 10% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 89 % | 10 °C | 75 % | 6% | 16% | 68% | 16% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 10 °C | 83 % | 1% | 14% | 78% | 5% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 10 °C | 75 % | 0% | 11% | 70% | 3% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 89 % | 10 °C | 65 % | 2% | 57% | 19% | 0% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 10 °C | 91 % | 3% | 90% | 10% | 7% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 66 % | 9 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 10 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 84 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 10 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západný |
1015 hPa | 48 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 75 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Rafael Village, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,0688; -122,5497
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rafael Village, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Rafael Village.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rafael Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rafael Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:41 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:23 | 29.05.2026 04:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |