Počasie West Sacramento dnes
| 23 °C | 22 °C | 16:00 | |
| 24 °C | 21 °C | 18:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 20:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 22:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Predpoveď počasia West Sacramento 27. máj 2026
Popoludní oblačno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia West Sacramento, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
21:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1007 hPa | 40 % | 7 °C | 68 % | 0% | 1% | 32% | 56% | |
| 13:00
22:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 35 % | 6 °C | 96 % | 0% | 1% | 86% | 79% | |
| 14:00
23:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1007 hPa | 32 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 15:00
00:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1007 hPa | 30 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 89% | 100% | |
| 16:00
01:00
| zamračené | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1006 hPa | 29 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 83% | 98% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1006 hPa | 29 % | 4 °C | 43 % | 0% | 0% | 36% | 32% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 27 % | 3 °C | 85 % | 0% | 0% | 77% | 47% | |
| 19:00
04:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 36 % | 6 °C | 94 % | 0% | 0% | 68% | 71% | |
| 20:00
05:00
| oblačno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 44 % | 7 °C | 70 % | 0% | 0% | 32% | 54% | |
| 21:00
06:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 45 % | 7 °C | 71 % | 0% | 0% | 48% | 45% | |
| 22:00
07:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 48 % | 7 °C | 33 % | 0% | 0% | 15% | 21% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 52 % | 7 °C | 70 % | 0% | 2% | 34% | 54% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 56 % | 7 °C | 77 % | 0% | 2% | 35% | 64% | |
| 01:00
10:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 63 % | 8 °C | 68 % | 0% | 5% | 36% | 49% | |
| 02:00
11:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 71 % | 9 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 57% | |
| 03:00
12:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 9 °C | 99 % | 0% | 2% | 96% | 74% | |
| 04:00
13:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1010 hPa | 77 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 87% | 91% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 79 % | 9 °C | 97 % | 0% | 5% | 66% | 93% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1011 hPa | 79 % | 9 °C | 98 % | 0% | 7% | 85% | 89% | |
| 07:00
16:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 76 % | 9 °C | 99 % | 0% | 3% | 89% | 92% | |
| 08:00
17:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 9 °C | 96 % | 0% | 3% | 77% | 71% | |
| 09:00
18:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 64 % | 9 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 51% | |
| 10:00
19:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 56 % | 8 °C | 93 % | 0% | 0% | 24% | 91% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 51 % | 8 °C | 81 % | 0% | 1% | 10% | 78% | |
| 12:00
21:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 8 °C | 9 % | 0% | 5% | 6% | 0% | |
| 13:00
22:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 40 % | 7 °C | 16 % | 0% | 7% | 11% | 3% | |
| 14:00
23:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 37 % | 7 °C | 21 % | 0% | 3% | 17% | 1% | |
| 15:00
00:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1011 hPa | 35 % | 7 °C | 14 % | 0% | 5% | 7% | 0% | |
| 16:00
01:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 34 % | 7 °C | 32 % | 0% | 0% | 3% | 28% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 34 % | 7 °C | 27 % | 0% | 2% | 13% | 16% | |
| 18:00
03:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 34 % | 7 °C | 17 % | 0% | 0% | 7% | 10% | |
| 19:00
04:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 34 % | 6 °C | 55 % | 0% | 4% | 29% | 36% | |
| 20:00
05:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 35 % | 6 °C | 25 % | 0% | 0% | 18% | 8% | |
| 21:00
06:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1012 hPa | 45 % | 8 °C | 44 % | 0% | 6% | 41% | 3% | |
| 22:00
07:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 9 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1013 hPa | 58 % | 9 °C | 86 % | 0% | 0% | 4% | 86% | |
West Sacramento, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 38,5805; -121,5302
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 52 721
Nadmorská výška: 4 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Yolo County, Yolo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie West Sacramento, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia West Sacramento.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre West Sacramento dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre West Sacramento
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie West Sacramento
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 14:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:36 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:53 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:17 | 27.05.2026 03:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |