Počasie Zabriskie Point dnes
Predpoveď počasia Zabriskie Point 28. máj 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 18 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 36,4200; -116,8120
nadmorská výška: 198 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Zabriskie Point, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 47 % | 5 °C | 71 % | 0% | 6% | 65% | 14% | |
| 11:00
20:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 47 % | 7 °C | 14 % | 0% | 0% | 11% | 3% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 30 % | 4 °C | 58 % | 0% | 0% | 10% | 55% | |
| 23:00
08:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 40 % | 6 °C | 37 % | 0% | 0% | 2% | 35% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 47 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 27 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 19 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 26 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Zabriskie Point, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4200; -116,8120
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zabriskie Point, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Zabriskie Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zabriskie Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Zabriskie Point
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Zabriskie Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 19:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:01 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:45 | 21:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:55 | 28.05.2026 03:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |