Počasie Bishop dnes
Predpoveď počasia Bishop 27. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 22 °C. V noci najnižšia teplota 10 °C.Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,3635; -118,3951
nadmorská výška: 1265 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bishop, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 39 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 14 % | -11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 13 % | -6 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1011 hPa | 25 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 37 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 13 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 13 % | -5 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severozápadný |
1010 hPa | 20 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Bishop, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,3635; -118,3951
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 3 806
Nadmorská výška: 1265 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Inyo County, Bishop
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bishop, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Bishop.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bishop dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bishop
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bishop
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 14:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:05 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:47 | 21:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:02 | 27.05.2026 03:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |