Počasie Bishop vikend
Predpoveď počasia pre mesto Bishop na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Sobota ráno a dopoludnie od rána jasno.
Piatok 29. máj
27 / 16°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 37,3635; -118,3951
nadmorská výška: 1265 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bishop, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 27 % | -4 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 16 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 13 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1008 hPa | 19 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 23 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 14 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Bishop, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 37,3635; -118,3951
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 3 806
Nadmorská výška: 1265 m
Administratívna časť:
- Kalifornia, Sacramento
- Inyo County, Bishop
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bishop, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Bishop.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bishop dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bishop
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 14:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:04 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 21:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:46 | 21:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:04 | 29.05.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |