Počasie Zabriskie Point dnes
Interaktívna mapa počasia Kalifornia, USA
GPS: 36,4200; -116,8120
nadmorská výška: 198 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Zabriskie Point, Kalifornia, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 29 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 20 % | 7 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 11 % | 2 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 18 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 23 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 36 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 16 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 8 % | 0 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 1% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 13 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zabriskie Point, Kalifornia, USA - informácie
Štát: Kalifornia, USAGPS súradnice: 36,4200; -116,8120
Časová zóna: America / Los Angeles
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zabriskie Point, Kalifornia, USA. Predpoveď počasia Zabriskie Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zabriskie Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Zabriskie Point
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Zabriskie Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:30 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 20:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 21:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:43 | 21:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 19:56 | 31.05.2026 05:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |