Počasie Djamhoura dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Djamhoura na 10 dní.
Utorok 28. apríl
39 / 26°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Djamhoura, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1006 hPa | 24 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1006 hPa | 25 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 32 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 38 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 39 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 42 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1008 hPa | 49 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 49 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 45 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 37 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 33 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 30 % | 16 °C | 29 % | 0% | 0% | 29% | 0% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 27 % | 15 °C | 29 % | 0% | 0% | 29% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 24 % | 15 °C | 32 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 30 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1005 hPa | 41 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 42 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 40 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 17 % | 10 °C | 36 % | 0% | 0% | 36% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 25 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Djamhoura, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,3205; 14,4231
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Djamhoura, Kamerun. Predpoveď počasia Djamhoura.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Djamhoura dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Djamhoura
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:59 | 28.04.2026 03:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |