Počasie Ekondo Titi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ekondo Titi na 10 dní.
Sobota 23. máj
28 / 23°C
| 3.2 mm | 11 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Ekondo Titi, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 22 °C | 99 % | 0% | 61% | 3% | 98% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,6 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 89 % | 0% | 10% | 3% | 87% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
1,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 23 °C | 83 % | 0% | 26% | 10% | 75% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 94 % | 0% | 6% | 1% | 93% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 25 % | 0% | 13% | 0% | 13% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,9 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 86 % | 0% | 18% | 0% | 83% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
1,2 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 23 °C | 45 % | 0% | 22% | 5% | 29% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 95 % | 23 °C | 96 % | 0% | 14% | 6% | 96% | |
Ekondo Titi, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 4,6030; 9,0404
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ekondo Titi, Kamerun. Predpoveď počasia Ekondo Titi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ekondo Titi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ekondo Titi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 12:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:44 | 23.05.2026 00:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |