Počasie Gaina dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gaina na 10 dní.
Piatok 1. máj
38 / 29°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 30 °C | 33 °C | 01:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 07:00 | |
| 38 °C | 40 °C | 13:00 | |
| 35 °C | 36 °C | 19:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:14
PO HODINÁCH
západ slnka 18:14
|
|
Predpoveď počasia Gaina, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 56 % | 19 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 59 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1006 hPa | 32 % | 18 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1005 hPa | 31 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 1% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 42 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 47 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 40 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 21 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1003 hPa | 28 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
Gaina, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 8,8566; 13,9764
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gaina, Kamerun. Predpoveď počasia Gaina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gaina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gaina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:19 | 01.05.2026 05:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |