Počasie Hosséré Ldama dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hosséré Ldama na 10 dní.
Piatok 1. máj
38 / 26°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 26 °C | 23 °C | 01:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 38 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 18:17
PO HODINÁCH
západ slnka 18:17
|
|
Predpoveď počasia Hosséré Ldama, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1009 hPa | 13 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 11 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 6 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1007 hPa | 10 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1008 hPa | 14 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 12 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 39 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1007 hPa | 6 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1005 hPa | 10 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Hosséré Ldama, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,8259; 13,8060
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hosséré Ldama, Kamerun. Predpoveď počasia Hosséré Ldama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hosséré Ldama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hosséré Ldama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 18:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:22 | 01.05.2026 05:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |