Počasie Hosséré Vodjadjo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hosséré Vodjadjo na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
25 / 20°C
| 7.6 mm | 4 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 18:20
PO HODINÁCH
západ slnka 18:20
|
|
Predpoveď počasia Hosséré Vodjadjo, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
6,2 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 91 % | 0% | 19% | 16% | 88% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 41% | 99% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 19 °C | 91 % | 0% | 61% | 1% | 72% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 28 °C |
1,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 84 % | 21 °C | 17 % | 0% | 5% | 0% | 11% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
2,5 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 12% | 3% | 100% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 95 % | 19 °C | 76 % | 0% | 29% | 2% | 65% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 20 °C | 26 % | 0% | 22% | 1% | 3% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 28 °C |
1,2 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 21 °C | 15 % | 0% | 1% | 14% | 0% | |
Hosséré Vodjadjo, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 6,8341; 12,6138
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hosséré Vodjadjo, Kamerun. Predpoveď počasia Hosséré Vodjadjo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hosséré Vodjadjo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hosséré Vodjadjo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:06 | 12:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 18:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 19:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:18 | 24.05.2026 00:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |