Počasie Inodo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Inodo na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
31 / 24°C
| 18.5 mm | 8 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Inodo, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
4,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1012 hPa | 97 % | 24 °C | 97 % | 0% | 67% | 21% | 91% | |
| 07:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
5,3 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 92% | 32% | 96% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 31 °C 36 °C |
8,4 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 66 % | 23 °C | 93 % | 0% | 61% | 5% | 82% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,8 mm | 0.2 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 97 % | 0% | 10% | 24% | 96% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
4,9 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 24 °C | 99 % | 0% | 44% | 35% | 99% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
2,8 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 57 % | 0% | 21% | 28% | 28% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
1,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 24 °C | 60 % | 0% | 11% | 18% | 46% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1011 hPa | 90 % | 24 °C | 87 % | 0% | 27% | 2% | 82% | |
Inodo, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 4,4285; 8,8867
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Inodo, Kamerun. Predpoveď počasia Inodo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Inodo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Inodo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 12:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:50 | 21.05.2026 23:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |