Počasie Kosse dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kosse na 10 dní.
Sobota 2. máj
29 / 26°C
| 1.0 mm | 10 km/h |
| 27 °C | 33 °C | 01:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 18:29
PO HODINÁCH
západ slnka 18:29
|
|
Predpoveď počasia Kosse, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 24 °C | 55 % | 0% | 53% | 24% | 2% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 23 °C | 60 % | 0% | 21% | 14% | 48% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 29 °C 35 °C |
0,5 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 79 % | 25 °C | 96 % | 0% | 7% | 39% | 93% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 25% | 24% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 9% | 22% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 35% | 40% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 74 % | 24 °C | 82 % | 0% | 13% | 35% | 71% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 85 % | 24 °C | 46 % | 0% | 20% | 14% | 25% | |
Kosse, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 4,3457; 9,0406
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kosse, Kamerun. Predpoveď počasia Kosse.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kosse dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kosse
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 18:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 12:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 18:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 19:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:21 | 02.05.2026 06:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |