Počasie Lara, Far North Region dnes
| 36 °C | 37 °C | 16:00 | |
| 34 °C | 35 °C | 18:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 20:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 22:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 18:13
PO HODINÁCH
západ slnka 18:13
Predpoveď počasia Lara, Far North Region 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 37 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 26 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lara, Far North Region, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 78% | 100% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 62 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 19% | 100% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 64 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 66 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 55% | 100% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 67 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 33% | 98% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 69 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 72 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 67 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 12% | 100% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 58 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 27% | 100% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 50 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 32% | 99% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 43 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 10% | 99% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 39 % | 18 °C | 97 % | 0% | 0% | 7% | 97% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 35 % | 18 °C | 97 % | 0% | 0% | 7% | 97% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 33 % | 17 °C | 95 % | 0% | 0% | 3% | 95% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 31 % | 17 °C | 94 % | 0% | 0% | 3% | 93% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1006 hPa | 29 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 21% | 95% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 29 % | 15 °C | 95 % | 0% | 0% | 10% | 94% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 30 % | 15 °C | 98 % | 0% | 0% | 14% | 98% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 35 % | 16 °C | 95 % | 0% | 0% | 16% | 94% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 39 % | 16 °C | 75 % | 0% | 0% | 7% | 73% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 44 % | 17 °C | 82 % | 0% | 0% | 8% | 80% | |
| 21:00
22:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 50 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 13% | 99% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 52 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
| 23:00
00:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 53 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 23% | 99% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 56 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 5% | 99% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 57 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 58 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 62 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 64 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 66 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 68 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 64 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 22% | 100% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 54 % | 20 °C | 25 % | 0% | 0% | 12% | 14% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 44 % | 19 °C | 86 % | 0% | 0% | 14% | 84% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 39 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1010 hPa | 35 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 28 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 23 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 23% | 99% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 21 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 24% | 99% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 19 % | 11 °C | 91 % | 0% | 0% | 14% | 89% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 39 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 17 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 7% | 99% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 19 % | 10 °C | 27 % | 0% | 0% | 2% | 25% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1004 hPa | 22 % | 10 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 26 % | 11 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 31 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1005 hPa | 34 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1006 hPa | 34 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 41 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lara, Far North Region, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,1782; 14,5101
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lara, Far North Region, Kamerun. Predpoveď počasia Lara, Far North Region.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lara, Far North Region dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Lara, Far North Region
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Lara, Far North Region
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:20 | 26.04.2026 02:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |