Počasie Lara, Far North Region dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lara, Far North Region, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1005 hPa | 35 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 46 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 39 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 27 % | 16 °C | 67 % | 0% | 0% | 22% | 57% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1004 hPa | 28 % | 13 °C | 57 % | 0% | 0% | 1% | 57% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1006 hPa | 37 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1008 hPa | 45 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 40 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 25 % | 16 °C | 75 % | 0% | 0% | 23% | 68% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 26 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Lara, Far North Region, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,1782; 14,5101
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lara, Far North Region, Kamerun. Predpoveď počasia Lara, Far North Region.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lara, Far North Region dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Lara, Far North Region
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Lara, Far North Region
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 18:57 | 03.05.2026 06:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |