Počasie Ouro Zanga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ouro Zanga na 10 dní.
Piatok 1. máj
39 / 26°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 27 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 39 °C | 38 °C | 13:00 | |
| 33 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 18:14
PO HODINÁCH
západ slnka 18:14
|
|
Predpoveď počasia Ouro Zanga, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1007 hPa | 26 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 32 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 39 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 13 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 22 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1005 hPa | 33 % | 9 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1008 hPa | 29 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 41 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1005 hPa | 12 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 24 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ouro Zanga, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 10,8319; 14,6584
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ouro Zanga, Kamerun. Predpoveď počasia Ouro Zanga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ouro Zanga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ouro Zanga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:19 | 01.05.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |