Počasie Yabassi pozajtra
| 24 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:25
PO HODINÁCH
západ slnka 18:25
Predpoveď počasia Yabassi 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 7,4 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Yabassi, Kamerun rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 6% | 1% | 100% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 25% | 0% | 100% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 87% | 0% | 100% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 46% | 0% | 100% | |
| 05:00
06:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1009 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 58% | 0% | 100% | |
| 06:00
07:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,3 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 62% | 99% | 21% | 100% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 47% | 57% | 7% | 100% | |
| 08:00
09:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 19% | 100% | 10% | 100% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 100% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 99% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 100% | |
| 12:00
13:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 80 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 75 % | 23 °C | 99 % | 0% | 39% | 13% | 99% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 17% | 5% | 100% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 70 % | 23 °C | 85 % | 0% | 26% | 13% | 78% | |
| 16:00
17:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 69 % | 23 °C | 87 % | 0% | 17% | 13% | 83% | |
| 17:00
18:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
3,9 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 75 % | 24 °C | 99 % | 0% | 26% | 26% | 98% | |
| 18:00
19:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1008 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 50% | 53% | 8% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 99 % | 0% | 23% | 9% | 99% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 7% | 3% | 100% | |
| 21:00
22:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 4% | 15% | 100% | |
| 22:00
23:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 53% | 61% | 0% | 100% | |
| 23:00
00:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 99 % | 35% | 49% | 0% | 99% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 24% | 37% | 1% | 100% | |
| 01:00
02:00
| hmla | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 55% | 63% | 3% | 100% | |
| 02:00
03:00
| hmla | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 53% | 56% | 3% | 100% | |
| 03:00
04:00
| hmla | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1009 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 46% | 53% | 7% | 100% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1009 hPa | 99 % | 23 °C | 99 % | 53% | 60% | 7% | 99% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 39% | 82% | 13% | 100% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 31% | 78% | 0% | 96% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 94 % | 48% | 53% | 8% | 86% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
3,4 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 66 % | 23 °C | 98 % | 0% | 26% | 78% | 92% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,4 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 98 % | 0% | 68% | 21% | 94% | |
Yabassi, Kamerun - informácie
Štát: KamerunGPS súradnice: 4,4570; 9,9682
Časová zóna: Africa / Douala
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Yabassi, Kamerun. Predpoveď počasia Yabassi.
Yabassi - počasie v okolí - väčšie mestá
Yabassi - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Yabassi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Yabassi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 12:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 18:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 19:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:18 | 28.04.2026 03:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |