Počasie Alajeró dnes
Predpoveď počasia Alajeró 26. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie zamračené. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 28,0621; -17,2407
nadmorská výška: 804 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Alajeró, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1017 hPa | 87 % | 9 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1015 hPa | 81 % | 8 °C | 90 % | 0% | 29% | 0% | 85% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1016 hPa | 54 % | 6 °C | 100 % | 0% | 59% | 0% | 99% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 7 °C | 99 % | 0% | 76% | 0% | 94% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1016 hPa | 84 % | 9 °C | 96 % | 0% | 30% | 0% | 94% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,9 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1015 hPa | 95 % | 9 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 2% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
1,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 8 °C | 95 % | 0% | 95% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1015 hPa | 68 % | 8 °C | 79 % | 0% | 79% | 0% | 0% | |
Alajeró, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 28,0621; -17,2407
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 2 066
Nadmorská výška: 804 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz De Tenerife
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Alajeró, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Alajeró.
Alajeró - počasie v okolí - väčšie mestá
Alajeró - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Alajeró dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Alajeró
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Alajeró
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:33 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:06 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:08 | 21:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:39 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:09 | 22:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 15:09 | 26.04.2026 04:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |