Počasie Anzo de Galdar dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Anzo de Galdar na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 14°C
| 0.0 mm | 3 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 07:22
západ slnka 20:37
PO HODINÁCH
západ slnka 20:37
Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 28,1301; -15,6414
nadmorská výška: 216 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Anzo de Galdar, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 98 % | 14 °C | 55 % | 0% | 46% | 0% | 17% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1020 hPa | 89 % | 12 °C | 98 % | 0% | 14% | 0% | 98% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 61 % | 16 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 82 % | 18 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1021 hPa | 84 % | 13 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1019 hPa | 90 % | 12 °C | 69 % | 0% | 7% | 0% | 67% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 18 °C | 9 % | 0% | 6% | 0% | 2% | |
Anzo de Galdar, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 28,1301; -15,6414
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 216 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Anzo de Galdar, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Anzo de Galdar.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Anzo de Galdar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Anzo de Galdar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:22 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:59 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:57 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:28 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:57 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:46 | 01.05.2026 06:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |