Počasie Argual pozajtra
Predpoveď počasia Argual 28. apríl 2026
Cez deň od rána hmla, poludnie slabý dážď. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 9 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm.Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 28,6500; -17,9167
nadmorská výška: 311 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Argual, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h východný |
1019 hPa | 91 % | 9 °C | 85 % | 3% | 27% | 0% | 82% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 9 °C | 38 % | 0% | 35% | 3% | 7% | |
| 02:00
03:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 86 % | 74% | 86% | 2% | 0% | |
| 03:00
04:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1017 hPa | 98 % | 9 °C | 89 % | 75% | 89% | 2% | 0% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 9 °C | 92 % | 75% | 90% | 3% | 3% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 9 °C | 93 % | 78% | 93% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 9 °C | 93 % | 83% | 93% | 1% | 0% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 8 °C | 88 % | 84% | 88% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 98 % | 9 °C | 92 % | 91% | 92% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 9 °C | 39 % | 4% | 39% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 8 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 71 % | 9 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1016 hPa | 72 % | 10 °C | 56 % | 0% | 56% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 15 °C |
0,7 mm | 6.2 m/s22 km/h západný |
1016 hPa | 73 % | 11 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,5 mm | 0.1 m/s0 km/h severozápadný |
1015 hPa | 88 % | 11 °C | 100 % | 0% | 87% | 0% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 11 °C 11 °C |
0,5 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 10 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
1,5 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 94% | 0% | 73% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
1,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 85 % | 9 °C | 99 % | 0% | 84% | 3% | 84% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 82 % | 9 °C | 91 % | 0% | 51% | 72% | 85% | |
Argual, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 28,6500; -17,9167
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 311 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz De Tenerife
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Argual, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Argual.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Argual dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Argual
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:33 | 20:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:09 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:08 | 21:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:39 | 21:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:08 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 17:09 | 28.04.2026 05:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |